KONST / Litografier / Färglitografi 11702425
nr 1170 2425
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Vinter i skärgården, signerad och numrerad 193/310, motivet: 29x47
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:26:27
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
19 mar
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson